PÜSEM-Piri Reis Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Gemi Kiralama ve Brokerlık Kursu

Piri Reis Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi-PÜSEM ; sektördeki belirsizlikleri ve olumsuzlukları ortadan kaldırmak, herhangi bir yüksek okula giremeyen lise mezunu öğrencileri kısa süreli tematik bir eğitim ile geçerli bir mesleğe kavuşturmak, belli bir alanda ihtisaslaşmak isteyen Lojistik Okulları mezunlarına bu imkanı sağlamak, sektörde çalışanların eğitim açığını kapatmak ve daha da ötesinde onları bu alanda yurt içi ve yurt dışında referans gösterebilecekleri bir sertifika sahibi yapmak için ”Gemi Kiralama ve Brokerlik Eğitimi” vermeye karar vermiştir.

Eğitim Programı içinde yer alan her konu için bu alanda yukarıdaki kriterlere uygun uzman eğitimciler seçilmiştir. Dersler, Piri Reis Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin öğretim üyeleri ile ALTAŞ, ARPAŞ VE TURKON yöneticileri tarafından verilecektir.

Eğitim Programı için lütfen buraya tıklayınız.

Eğitim süresi sonunda sınav yapılacak, sınavda başarılı olanlara diploma verilecek, başarılı olamayanlara ise eğitime katılım sertifikası verilecektir.

Sınav ve eğitimler; bu alanda yurt dışında eğitim veren kurum ve enstitülerin sınavlarında başarılı olunacak şekilde düzenlenmiş olup katılımcıların yurt içi ve yurt dışından sertifika almalarına imkân sağlanmış olacaktır.

Eğitim tarihleri: 21 Kasım 2011 – 4 Şubat 2012

Kurs Süresi: 11 Hafta

Dersler; hafta sonu 1 gün ve mesai saatleri dışında hafta içi 2 gün olarak yapılacaktır.

Kurs Ücreti: 2750 TL.(KDV Dahil)

1 haftalık seçmeli eğitimin ücreti ise; KDV Dâhil 500 TL.’dir.

Gemi Kiralama ve Brokerlık Kursuna katılmak isteyen kursiyer adaylarının; PÜSEM’le iletişime geçmesi gerekmektedir.

PÜSEM-Piri Reis Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Adres: İstasyon Mahallesi. Hacıoğlu Sokak. Tuzla-İSTANBUL

Telefon: (216) 581 00 00 Dahili: 1233

Web: www.pusem.com

Bir önceki yazımız olan Boğaziçi Üniversitesi BUİK 4. Market Code Pazarlama ve Satış Seminerleri başlıklı makalemizde Avrupa Yakası Kursları, Beşiktaş Kurslar ve Boğaziçi Üniversitesi Seminerleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 727 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Tüm Kurslar
Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2016-05-16 17:34:00
yorum ikonu
igodmigmzy: ifJ9q3 hjqewtlrjpdv, [url=http://xtvavgshxrgt.com/]xtvavgshxrgt[/url], [link=http://vaxxeubpyuyw.com/]vaxxeubpyuyw[/link], http://qvgkjkkoejef.com/
2016-05-16 15:16:31
yorum ikonu
2016-05-16 15:15:02
yorum ikonu
2016-04-23 05:54:22